Najaarscompetitie

Najaarscompetitie

Informatie najaarscompetitie 2019

Speeldag Zaterdag
1 14 september
2 21 september
3 28 september
4 5 oktober
5 12 oktober
6 19 oktober
7 26 oktober
Inhaaldagen 2, 9 en 6 november

Indeling najaarscompetitie 2018

Gemengd 1
Yourik Malet
Wouter Vels
Laura Kaerts
Fraukje Jansen
Vivienne Schretlen

Gemengd 2
Laurens Sluyterman
Marjolein van Borselen
Puck van Overvest
Joris Dumoulin
Francis Voorn

Gemengd 3
Annika Weiss
Joris Reijnders
Nikhil Rao
Marijn van Megen
Karlijn Vos

Gemengd 4
Mark Kroezen
Lisa Simons
Jelle de Vries

Gemengd 5
John Rikken
Hedy Dokter
Manon Hikspoor
Dipti Rao
Wouter Bosch
Victor van Swam

Gemengd 1
Laura van der Heijden
June Lemmens
Amir Khodaie
Egbert Kets
Enver Lipman

Gemengd 2
Kevin Jansen
Wout Mast
Daan Woldring
Romee Schimmel
Eline Derksen
Emma de Jonge

Gemengd 3
Britt Schoenaker
Louise Pilon
Max Schuurman
Tim Konings

Gemengd 4
Simon van Santen
Alexander Geerlings
Claire Schluter
Romy Peeters
Sander Wagemakers

Gemengd 5
Machteld van Erk
Leonie Steggink
Till Gietmann
Tristan Wouda
Sophie Delleman

Gemengd 6
Leon Jansen
Heleen van ‘t Grunewold
Ilse van Megen
Loes Royakkers
Wesley Ketelaars
Teun Goossens

Gemengd 7
Ilse ten Thije
Stan Derksen
Gijs van Amerom
Sandra van Helsdingen

Gemengd 8
Coen Smid
Jeske Sesink
Rens Peeters
Sanne Folkertsma
Miriam van Vliet
Zilvester Wemmers

Gemengd 9
Emma Holtmaat
Lars Bakkenes
Jonathan Blommers
Willemijn Bader
Loekie van Dam
Sang Minh Nguyen

Gemengd 10
Bente Hendriksen
Tim Bouman
Genaro Manuel
Renee Engbersen
Timo Schrijvers

Heren 1
Jeroen Boeijen
Bregt Martens
Yannick Methorst
George Rouwhorst

Heren 2
Deniz Bulut
Rolf de Brabander
Thomas Oud
Kylian Persad
Maarten van den Heuvel
Pepijn Berendsen
Ruud Langerak

Dames 1
Anouk Poos
Suzan van Megen
Julia Janssen
Emma Hilbrink

Dames 2
Steffie Zeegers
Karina Burger
Fleur Hezemans
Ilse Gosselink

Dames 3
Lisa Nortman
Sterre Noothout
Marjos Nijboer
Vera de Kleijne
Marleen Stegeman
Kimberley Robroek

Dames 1
Marèl Essink
Miriam Boot
Myrthe Polinder
Fenna van Driel
Rosa Cuesta
Sophia Damen

Dames 2
Maaike Hendriksen
Evelyn van Oijen
Irene Wilde
Marleen Groen
Simone Doggen
Maxime van Erp

Reservelijst

Dames:

  • Shirley Zetsen (8)

Heren:

  • Daan de Groot (5/6)
  • Imre ter Horst (5/6)
  • Mike Balmer (7)
0